Vurularak öldürülen oyuncunun son anlarından kahramanlık hikayesi çıktı!

‘General Hospital’ dizisiyle tanınan 37 yaşındaki ABD’li oyuncu Johnny Wactor, Los Angeles’ta bir araca yönelik hırsızlık girişiminde bulunan üç kişi tarafından vurularak öldürüldü.

Annesi Scarlett, aktörün ölümünü ilk olarak TMZ’ye doğruladı. Ardından Los Angeles polis departmanı da Wactor’un Cumartesi günü sabah saat 03.00 civarında bir araçtan katalitik konvertör çalmaya çalıştıkları iddia edilen kişilerin silahlı saldırısına uğradığını açıkladı.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

The Guardian’ın haberine göre; olay yerine polis ve ambulans çağırıldı. Hastaneye kaldırılan Wactor, hayatını kaybetti. Polis, şüphelilerin olay yerinden bir araçla kaçtıklarını ve henüz tutuklanmadıklarını söyledi. Olayla ilgili soruşturma ise hâlâ devam ediyor.

YENİ DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI

Ölüm anına ilişkin ailesinin anlattığı yeni detaylar, oyuncunun bir kahraman olarak hayatını kaybettiğini gösterdi.

Gece geç saatte çekim sonrası kadın iş arkadaşıyla aracına doğru giden Johnny Wactor’un, vurulma anında yanındaki arkadaşının önüne geçerek onu koruduğu ve kendini siper ettiği öğrenildi.

“HER ZAMAN SAMİMİYDİ”

Daily Mail’e konuşan oyuncunun kardeşi, şu ifadeleri kullandı:

Biz güneyliyiz ve asla bir kadının aracına yalnız başına yürümesine izin vermeyiz. Johnny saldırganlarla karşı karşıya gelmiş ve onların aracını çekeceklerini düşünmüş. ‘Aracı mı çekiyorsunuz?’ diye seslenmiş. Neler oluyor diye etrafına bakındığı esnada silahı görmüş ve iş arkadaşını hemen arkasına almış. Kardeşim benim hayatımda gördüğüm en çalışkan insandı. Mükemmel bir kardeş ve oğuldu. Dokunduğu herkeste büyük bir etki bıraktı. Kamera önünde olduğu kadar gerçek hayatta da çok karizmatikti. Her zaman samimiydi, baştan sona.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir